Sodyba AV rezidencija

Apie mus

Apie mus

Sodyba A.V. Rezidencija

yra įsikūrusi tik 22 km nuo Vilniaus m. centro, šalia Žalesos ežero kranto. Tai puiki vieta švęsti vestuves, krikštynas, gimtadienius, rengti įmonių renginius ar tiesiog maloniai ir turiningai praleisti laiką su draugais ar šeima gražioje, jaukioje ir ramybe alsuojančioje vietoje.

Pirmame sodybos aukšte įrengta erdvi pokylių salė, talpinanti iki 70 žmonių. Iš jos yra tiesioginis patekimas į terasą, kurioje atsiveria nuostabus ežero vaizdas. Salėje yra baras, kuriame mūsų personalas pasiūlys kavos, arbatos, užkandžių ar papilstys Jūsų norimų gėrimų. Teikiame maitinimo paslaugas pagal išankstinius užsakymus. Galime užtvirtinti estetiškai bei šventiškai paserviruotus stalus, skanų bei visada šviežią maistą. Sodybos aplinka gali būti papuošta Jūsų pasirinkto dekoratoriaus pagal kiekvieno užsakovo individualius poreikius, svečius aptarnauja kvalifikuotas ir visuomet pasiruošęs išpildyti Jūsų norus aptarnaujantis personalas. Salėje yra vieta šokiams bei muzikantams ar vedėjams. Taip pat įrengta oro kondicionavimo sistema, todėl net ir karščiausią metų dieną galima mėgautis vėsia aplinka.

Salėje galimi 2 sėdėjimo variantai – ištisinis stalas arba apvalūs stalai talpinantys iki 12 svečių prie vieno stalo. Už papildomą kainą siūlome baltus kėdžių užvalkalus bei įvairių spalvų kaspinus, kurie Jūsų šventei suteiks elegancijos ir prabangos.

Antrame aukšte įrengta mažesnė salė, kurioje svečiai vaišinasi kava, arbata bei desertais. Taip pat yra keturi miegamieji kambariai, talpinantys iki 18 svečių. Vonios kambariuose yra pasirūpinta higienos priemonėmis, rankšluosčiais bei plaukų džiovintuvais.

Sodyba yra nuomojama tik su mūsų teikiamomis maitinimo paslaugomis ir mūsų aptarnaujančiu personalu.

Sodybos apatiniame aukšte įrengta SPA zona, 2 žmones talpinantis erdvus miegamasis kambarys su atskiru vonios kambariu, didelis poilsio kambarys su patogiais baldais, baseinas, sauna, garinė pirtis, dušas bei židinys. Yra tiesioginis išėjimas į ežerą bei lieptas ant jo kranto.

Sodybos teritorijoje įrengtas atskiras namelis, kuriame šiuo metu yra 10-12 miegamųjų vietų ir atskiras vonios kambarys.

Sodyboje nebus nuobodu ir patiems mažiausiems svečiams – teritorijoje įrengtos sūpynės, čiuožykla, du krepšinio ir futbolo bei tinklinio tinklai.

Įrengta automobilių stovėjimo aikštelė su apšvietimu prie kelio, kad sodybos aplinka būtų kuo didesnė ir patrauklesnė akiai.

Savaitgalio šventės laikotarpis:

Nuo šeštadienio 16 val. iki sekmadienio 13/16 val.

arba nuo penktadienio 15 val. iki šeštadienio 12 val.

Mes socialiniuose tinkluose